"Babcia na jabłoni" - zaczynamy!

fotoZa nami drugi etap castingu i spotkanie organizacyjne związane z przygotowaniami do najnowszej premiery - tym razem pracować będziemy nad "Babcią na jabłoni", na motywach powieści Miry Lobe pod tym samym tytułem.

Z zapewnień reżysera wynika, że będzie to spektakl osadzony we współczesnych realiach, w którym zwariowana i całkowicie nieprzystająca do dzisiejszej rzeczywistości starsza pani będzie starała się przekonać dzieci, że tzw. prawdziwe życie może wygrać z najnowszą technologią. Dzieciaki będą sceptyczne - jak to bowiem możliwe, że zabawy na podwórku mogą być ciekawsze od najnowszej gry na PS4?! A krótkie rozmowy w cztery oczy mogą pozwolić więcej przeżyć niż kilkugodzinny czat na snapchacie?! Dużo dobrej zabawy wydaje się zapewnione - będzie okazja przyjrzeć się naszej codzienności z dystansem i humorem.

casting 2 etap

Premiera planowana jest na maj 2017 roku, tymczasem w dniu wczorajszym w Teatrze zakończył się drugi etap castingu do obsady najnowszego spektaklu. Spośród wszystkich osób obecnych na spotkaniu organizacyjnym reżyser wybierze odtwórców ról w najnowszym przedstawieniu.

Przypominamy, że do II etapu castingu zakwalifikowali się:

Marta Kwiatkowska
Marta Lewandowska
Patrycja Rypińska
Zofia Łuczak
Borys Bukowski
Kacper Pawłowski
Nikodem Gębicki
Bruno Napiórkowski

 

Obsada będzie sukcesywnie uzupełniana w zakładce W PRZYGOTOWANIU.

Do zobaczenia na premierze!