Casting do spektaklu "TRZY razy bajka"

TS Babcia na jabłoni pr 2017 04 03 10Zapraszamy na casting do naszego najnowszego spektaklu! Jeśli masz od 7 dla 15 lat, nie boisz się występować na scenie, masz dobrą dykcję i dużo wolnego czasu - to z całą pewnością propozycja dla Ciebie! Tym razem poszukujemy odtwórców różnych ról w przedstawieniu "TRZY razy bajka"...

... którego premiera zaplanowana jest na grudzień 2017 roku. Będzie on oparty na powszechnie znanych i lubianych bajkach Jana Brzechwy: „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” i „Księżniczka na ziarnku grochu”. Wesoła, wartka akcja okraszona będzie wieloma piosenkami i muzyką, a kolorowa scenografia i kostiumy będą niewątpliwym atutem tego przedstawienia.

Spektakl adresowany będzie głównie do dzieci młodszych oraz dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć swoje dzieciństwo, kiedy to byli zafascynowani przygodami bohaterów tych bajek.

Przygotowania do premiery tradycyjnie poprzedzi casting, na który reżyser zaprasza dzieci i młodzież w dniu 20 września 2017 r. na godz. 17:00 do sali widowiskowej Teatru Impresaryjnego we Włocławku. Wskazane jest przygotowanie fragmentu wiersza lub prozy.