Reżyser znów poszukuje młodych talentów...

casting logo 1... tym razem gotowych zagrać w najnowszym spektaklu przygotowywanym przez Teatr Skene - "Chłopcach z Placu Broni". Chcesz spróbować swoich sił na scenie i zobaczyć, jak profesjonalnie przygotowuje się spektakle teatralne? Masz od 8 do 16 lat i dobrą dykcję? Przyjdź na casting!

Kto wie, może to Ty znajdziesz się w obsadzie najnowszego przedstawienia Teatru Skene, w którym główną oś fabuły stanowi walka o ukochany plac pomiędzy dwiema grupami chłopców. Może to Ty znajdziesz się w grupie, w której każdy chce być zwycięzcą. Może to Ty, na scenie, zaspokoisz głód własności, tożsamości i społecznej przynależności… Może od tego castingu zacznie się Twoja sceniczna, teatralna kariera!

Zostaw w domu tremę, nerwy i strach – zabierz dobry humor, odwagę i spokój! Przygotuj pogodny wiersz lub fragment prozy i przyjdź na casting!

Zapraszamy już 18 stycznia (czwartek) 2018 r. o godz. 17.00 do sali widowiskowej Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13 we Włocławku.